KONST / Litografier / Litografi 10436092
nr 1043 6092
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Litografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), katt, signerad, motivet: 28x20
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:48:34
8/6 13:15:05
100 kr
11/6 21:56:19
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien